Casper Bilgisayar Teknik Servisiniz

Casper Bilgisayar Teknik Servisiniz

Siz değerli müşterilerimize bilgisayar servisi konusunda Casper bilgisayar servisi adana olarak bünyemizden yardım olabilirsiniz. Donanımlı yapımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimiz de bünyemizdeki hizmetlerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Uzun yıllardan beri sizler için hizmet veren bünyemiz hem kaliteli hem de oldukça güvenilirdir. Servisimiz ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde hizmet alabilir ve teknik desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarımız

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tüm fiyatlarda sizlerin bütçelerini göz ardı etmeden uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Hemen hemen herkesin kullandığı diz üstü bilgisayarınız ile yaşadığınız herhangi bir sorunu çözmek için bünyemizden yararlanarak en kısa şekilde çözebilirsiniz. Hem de bu sorunu uygun ve hesaplı fiyatlar ile halledebilirsiniz. Eğer sizler de bünyemizin size sunduğu hizmetlerden faydalanmak isterseniz hemen şimdi Casper bilgisayar servisi adana olarak bünyemiz ile iletişime geçerek faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Markası her ne olursa olsun fark etmeksizin notebookların tamiri, onarımı ve bakımını bünyemiz ile güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerin önceliğinde güven ve kalite vardır. Sizler servisimizin sizlere sunduğu bu güven ve kaliteyi yaşamak için Casper bilgisayar servisi adana olarak bünyemize başvurabilir bünyemizden destek alabilirsiniz. Böylelikle evde ya da işte sorun yaşamadan bilgisayarlarımızı rahatça kullanabilirsiniz.

Sizlere Sunduğumuz Hizmetlerimiz

·         Casper dizüstü bilgisayar ekranları 2 yıl garantili olarak değişim işlemleri bünyemizde yer alan teknik servis bölümümüzde gerçekleştirilmektedir.

·         Notebook LCD ekran tamir işlemlerini de teknik servis bölümlerimizde gerçekleştirmekteyiz.

·         Notebook ekran servis işlemleri, tamiri, onarımı ve değişimini gerçekleştirmekteyiz.

·         Notebook anakart servis işlemleri, tamiri, onarımı ve değişimini gerçekleştirmekteyiz.

·         Notebook bios yazılımı update edilmesi ve onarılması

·          Notebook ısınma probleminin giderilmesi

·         Fan temizliği, fan değişimi ve fan onarımı

·         Notebook soğutucu sistemlerinin onarılması ve değiştirilmesi

·         Notebook işlemci değişimi ve upgrade edilmesi

·         Notebook şifre kırılması ve bios şifre çözülmesi

·         Casper el bilgisayarı ram değişimi ve ram eklenmesi

·         Notebook klavye tamiri, değişimi ve onarımı